Regina HallI

Regina Lee Hall

7,2
8 485 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Regina Hall

Osoba poświęcająca swój czas i cząstkowy talent na prostackie filmy ogłupiające ludzi nie ma prawa nazywać siebie aktorem. 1/10 bo nie potrafi odegrać żadnej interesującej i bardziej skomplikowanej roli.

Zandarm

Oceniasz tak całą obsadę filmu czy tylko wybierasz kilku przedstawicieli według jakiegoś tajnego klucza ?

Odpisz.
Twój biograf

Zandarm

Skąd wiesz z nie potrafi?Widziałeś/aś z nią jakiś inny film niż Straszny film?Swoją role w SF odegrała bardzo dobrze.Dla mnie po prostu nie dostała żadnej propozycji w filmie w którym mogła by się wykazać jeszcze bardziej.

alis_7

jeżeli nie zagrała w czymś bardziej ambitnym to głównie dlatego,że się do tego nie nadaje,to chyba oczywiste

androgenius

Może nie chce. Ś.P. Leslie Nielsen też porzucił poważne kino na rzecz komedii bo wolał bawić ludzi.

michu1945

Nie ośmieszaj się i nie porównó Nielsena do tej śmiesznej pseudo aktorki. Poza tym są komedie i komedie. Ona gra tylko w tych gównianych dla bezmózgich nastolatków.

jgfgh

Nie napisałem "ona jest wybitna jak Nielsen", tylko "zrobiła to samo co Nielsen". Sam się ośmieszyłeś/ośmieszyłaś.

michu1945

A mi się jednak wydaje, że Ty :) Bo ja napisałam abyś ich nie porównywał, a to właśnie zrobiłeś. Nie wspomniałam, że na tle ich (w przypadku Hall domniemanej) wybitności, tylko odnośnie 'kariery'. A ta żałosna aktoreczka wybiera same gówno i taka jest prawda.

jgfgh

Wydawać ci się może. Napisałem "zrobiła to samo co Nielsen" a nie "ona jest wybitna jak Nielsen". Zupełnie inną sprawą, której nie poruszam, jest to jaki poziom mają filmy w których grali.

jgfgh

A mnie sie jednak wydaje że to ty sie osmieszeasz nie "michu1945 " , nie porównał jej do Nielsena.A filmy dla bezmózgich nastolatków jak ty nazywasz parodie powstają by bawić prostym ,nie wymagającym myslenia czasem kiczowym żartem , do obejrzenia przy piwku z kolegami . wiec obrażanie zwolenników takich filmów nie jest na miejscu, gdyż pewnie zaden z nich nie doszukuje sie w nich wartości

jgfgh

A mi się wydaje, że to ty się ośmieszyłeś

Zandarm

Żal mi patrzeć na Twój komentarz panie ''Zandarm''. [*]

Zandarm

Zandarm ciekawe czy byś sprawdził się w jakiej kolwiek roli ??

TheWalkingDead

Właśnie obejrzałem ją w "Prawie Zemsty" udowodniła w nim że nie tylko gra w komedii i dobrze zagrała choć wolę ją z komedii :)

Zandarm

Mądry umie sparodiować głupiego (co widać po Reginie), głupi, choćby się bardzo starał nie potrafi odegrać mądrego (co widać po tobie)

Zandarm

Trochę przesadzasz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones