PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104010}

Osada

The Village
6,2 186 685
ocen
6,2 10 1 186685
5,7 28
ocen krytyków
Osada
powrót do forum filmu Osada

Prawda

ocenił(a) film na 8

Nie wiem czego wy ludzie szukacie w filmach ale również uważam, że jest to jeden z
najbardziej niedocenionych na filmwebie filmów.

ocenił(a) film na 7
Wojtass1818

w większości myślę,że zniechęciło zakończenie samo..

sabinaba

być może, bo spodziewali się horroru, a zakończenie było całkiem.. hm... 'ludzkie' ?

spider_dom

Nie zgodzę się z tym, że ludzkie. Nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby mnie w tenposób uwiezić, manipulować i pozbawiać życia...
Każdy powinien mieć wybór, zakończenie w cale nie jest pozytywne, oni nadal będą życ, w zastraszeniu, kłamstwie i bez możliwości wyboru. Pomyśl tylko jak oni żyli, skoro nawet podstawowych lekarstwa nie mieli...W wymiarze tego jak drugi człowiek może skrzywdzić innego to jest horror, zapewne rozczarowali się wszyscy Ci, którzy spodziewali się zwykłego horroru.

ocenił(a) film na 10
Wojtass1818

Możliwe...kiepska promocja filmu, kreowanie w mediach na horror i niestety: na projekcję poprzyłaziły Piły i Kłątwy

,,Osada" jest po prostu piękna!

ocenił(a) film na 8
sonix_miko

ja tez bardzo lubię ten film i nie wiem jakim prawem ktoś może go nazywać horrorem?
a zakończenie ja osobiście uwielbiam, mimo że może nierealne, ale jakże zaskakujące

Wojtass1818

Zgadzam się z Tobą, niestety promowanie filmu jako horror mogło zniechęcić niektórych widzów, a następnie skłonić ich do niskiej oceny. Natomiast nie rozumiem jednego - gdy okazało się że film nie jest horrorem, należało go docenić za to czym był- czyli pięknym moim zdaniem dramatem.

Wojtass1818

Piękny film. Chrzanić niską ocenę na filmwebie, pełnym umysłowych inwalidów. To żaden wyznacznik jakości filmu.

ocenił(a) film na 10
Wojtass1818

Zgadzam się w całej rozciągłości! Już dawno nie oglądałem tak pięknego, niesamowitego, trzymającego w napięciu filmu z ciekawa i rewelacyjną fabułą! Najlepszy film jaki ostatnio oglądałem! Wielki Pozytyw! Chciałem dać 9 gwiazdek, ale jak zobaczyłem, ze ma tylko 6 to dałem 10! Film absolutnie niedoceniony na webfilmie.

ocenił(a) film na 9
klucznik44

Również przez chwilę wahałem się jak ocenić ten film. Chciałem dać 8, albo 9. Rzadko to robię, ale zdecydowałem się na 10. Zakończenie to mega niespodzianka, która nie, jak ktoś napisał, spuszcza napięcie, ale szokuje i ile więcej daje do myślenia. Fabuła wg mnie genialna, dramatyczna z elementem horroru. Obrazuje w dobitny sposób tęsknotę za prawdziwymi wartościami, które w dzisiejszej cywilizacji, jak gdzieś to słyszałem, bywają modne, a nie oczywiste.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones